Import (dovoz) zboží z Číny

Čínský trh je obrovský a většina zboží se vyrábí právě zde. Jsou zde továrny, které vyrábí ne zrovna kvalitní produkty, ale jsou zde i fabriky, jejichž kvalita je výborná. Vždy je to otázkou výběru a hlavně trošku štěstí se dostat ke kvalitnímu výrobci & dodavateli.

Obchodní partneři se dají najít na veletrzích a výstavách, případně vyhledat on-line přes různé portály nebo na doporučení (nejméně možná alternativa).

Nebo můžete využít našeho servisu a my pro Vás vyhledáme toho pravého dodavatele.

Vhodná alternativa je osobní návštěva potencionálních dodavatelů přímo v Číně. Přesvědčíte se na vlastní oči, kde daná firma provozuje svoji továrnu (v jakém prostředí, atd.). Je možné se vydat na obchodní misi, která se časově pohybuje mezi  5 – 10 dny, záleží na počtu kontaktů, přejezdů, apod.

Podívejte se na obchodní misi firmy Gatema.

 

Export (vývoz) zboží do Číny

Vyrábíte zajímavý produkt, který by v Čínské lidové republice ocenili? Pomůžeme Vám jej prosadit na místní trh. Počítejte s tím, že to není otázka dnů, ale spíše týdnů ba měsíců. Vždy se jedná o jaký produkt nebo službu se jedná. Buď se vyhledá přímý zástupce pro Číny, který se zabývá danou problematikou a má potřebné importní licence (v případě zboží). Nebo je možné využít dalších alternativ, jak se dostat na místní trh. Rádi Vám pomůžeme.

Prodáváme zboží do zahraničí přes e-shop.

 

Další služby, které nabízíme: